Bolu Yol Yardım olarak bireysel hizmet verdiğimiz gibi, kurumsal olarak da siz değerli müşterilerimize uygun yol yardım fiyat paketleri de sunuyoruz. Bunun için bizlere araç sayınızı ve modellerini iletmeniz yeterli olacaktır. 

Ayrıca Bolu Yol Yardımı olarak sadece otomobillere ya da hafif ticarilere değil,  onun dışında ticari, ağır ticari ve motosiklet sınıfından tüm motorlu araç gruplarına hizmet sağlıyoruz. Karayolları ile birbirine bağlı olan Bolu’nun tüm il, ilçe, kasaba, köy ve mahallelerdeki ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. 

 Ekiplerimiz içinde hizmet veren personellerimiz gerekli bilgi ve eğitimleri alarak sahaya inmektedir. Ayrıca Canlı Destek üzerinden de yol yardım poliçesine sahip müşterilerimize de telefonla 7/24 ayrıcalıklı hizmet ermeye deva ediyoruz.

 2005’den bu yana kaliteli hizmet politikasından ayrılmayan Bolu Bulut Oto Kurtarma; araç model ve sınıflarına göre güncel teknolojiyi yakından takip ederek hazırlanmış araç çekici hizmetlerinde de sizlere en uygun fiyatlarla, en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Her türlü aracınızın elektrik, motor arızaları için Bolu Bulut Oto Yol Yardım hizmetleri için Tıklayınız.

Her türlü aracınıza özel oto çekici hizmetleri için Tıklayınız